Кошик
29 відгуків

Сегодня мы не можем оперативно ответить Вам, так как у сотрудников компании Бель-Бетон выходной день. Наш специалист свяжется с Вами для уточнение деталей в рабочее время. Спасибо.

Бель-Бетон
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0018:00
  • Субота
    Вихідний
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
+380 (67) 828-68-78
Офис
+380 (98) 191-06-25
Юрий Сидоров (директор)
+380 (98) 685-88-48
Владимир Гунько
Бель-Бетон
Юрий Сидоров
ул. Героев АТО, 30В, офис 302, Кривий Ріг, Україна
info@belbeton.com.ua+380678286878
+380 (67) 828-68-78
+380 (98) 191-06-25
+380 (98) 685-88-48

Технологія виробництва штучного мармуру (мармур з бетону).

Технологія виробництва штучного мармуру (мармур з бетону).

Чому мармур з Бетону.

Технологія виробництва високоміцного декоративного дрібнозернистого бетону, по своїй суті є синонімом таких технологій, як «мармур з бетону», «граніліт», «штучний мармур», «кевларобетон», «кольоровий бетон», «декоративний бетон», «штучний камінь», «сістром», «декоративний мармур», «литтєвий бетон»...

Загальноприйнято під декоративним бетоном розуміти бетони, до складу яких входять декоративні білі цементи, пігменти і наповнювачі. Двадцять років тому знайшли рішення, як значно покращити фізико-механічні характеристики бетону і домогтися його максимальної схожості з природним мармуром. Для вирішення цього завдання необхідно було вирішити як мінімум два основних питання. Перший з них полягав у тому, як створити щільну глянсову поверхню, яка традиційно досягається методом полірування природного каменю. По-друге, треба було з мінімальними витратами, не вдаючись до використання дорогих компонентів, термічної і механічної обробки, досягти міцності дрібнозернистого бетону на стиск 100 МПа і на розтяг при вигині – більше 10 МПа.

belbeton

В основу технології створення глянцевою бетонної поверхні лягло властивість бетону при затвердінні в контакті з поверхнею іншого матеріалу копіювати її структуру. Результати багаторічних досліджень в області керування структуроутворенням новогидратов цементного каменю дозволили відпрацювати технологію, що дозволяє виробляти бетонні вироби з глянсовою поверхнею, що імітує полірований мармур.

Для цієї технології використовуються полімерні форми з глянцевою робочою поверхнею для виробництва балясин, колон і інших елементів балюстради. Полімерний матеріал для форм був обраний не випадково. Мінімальна адгезія бетону з поверхнею полімерних форм полегшує процес розпалубки. Сучасні пластики мають хороші характеристики, що дозволяє досягати якісної геометрії виробів.

Легкі і зручні в експлуатації полімерні форми стали відкриттям для будівельної індустрії, їх взяли на озброєння багато фірм світу. Багаторічний досвід експлуатації полімерних форм показав, що їх глянсова робоча поверхня тривалий час не піддається абразивного зношування. Це було досягнуто за рахунок спеціально підібраного складу дрібнозернистого бетону, при якому цементна складова не допускає контакт частинок заповнювача з робочою поверхнею форми.

На сьогоднішній день розроблено безліч видів і типорозмірів полімерних форм для виготовлення елементів балюстради і декору. Вироби, виготовлені за цією технологією, мають глянсову міцну поверхню, цілком порівнянну по якості з полірованою поверхнею мармуру. Всі вироби виготовляються обличчям вниз, що дає можливість в рази підвищити міцність робочої поверхні виробів. Справа в тому, що при впливі вібрації на бетонну суміш, що містить пластифікатор, відбувається часткове перерозподіл компонентів суміші по товщині виробу. Важкі частинки піску, переміщаючись до нижнього особовим шару, витискають повітря і воду у верхні шари. При цьому мова не йде про явне розшарування суміші, яка в принципі не припустима. Тим не менше, слід зазначити, що при середньої міцності бетонного виробу, наприклад 80МПа, на лицьовому шарі міцність може набагато перевищувати цей показник, що й показали результати випробувань на зношування поверхні, яка складає 0,4 г/см2.

Інші фізико-механічні характеристики такого бетону також виявилися дуже високі. Морозостійкість більше F500, водопоглинання менше 3%. Треба зазначити, що пластифікатор завжди сприяє процесу повітровтягування у бетон. І в нашому випадку в структурі бетону також була достатня кількість дрібних замкнутих сферичних повітряних пір, однак на зниження міцності вони не впливали. Більше того, така кількість вільного резервного простору дає змогу релаксувати напруження в бетоні при замерзанні механічно зв'язаної води, а в поєднанні з високоміцним каркасом бетону є запорукою високої морозостійкості та довговічності, що й показали результати випробувань.

Але сама технологія дуже примхлива, дуже вимоглива до процедури і компонентів. Має значення навіть температура додається в розчин води, походження і вологість піску. Чітке проходження виробничого процесу передбачає також і наявність належних інструментів і точних приладів. Не кожен виробник готовий вкласти в це гроші і час.

Але тим не менш, маючи технологію і усовершенстовав її, ми отримали відмінну гладку поверхню бетону в процесі його твердіння, а його фізико-механічні характеристики, що перевершують самі міцні види мармуру. Ми можемо впевнено заявити: «Мармур з бетону – кращий вибір!».

 

 

 

Юрій Сидоров Google+

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner